czwartek, 22 lipca 2010

fuck yeah !

Są dni, kiedy mówię: dość. Żyję chyba sobie sam na złość, wciąż gram, śpiewam, jem i śpię. Tak naprawdę jednak nie ma mnie

zdjęcie z zeszłego roku. Ustka

d6f84cee

6 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcie.

  ***

  Kochanie, taki jest świat. Ludzie są bezwzględni i raczej nic tego nie zmieni. Nieraz czułam to co ty w tym momencie. Wiem,że to cholernie boli.
  Ale czasami trzeba iść naprzód i olać tych, którzy krzywdzą. Pamiętaj,że po burzy zawsze wychodzi słońce. Trzymaj się maleńka ;*
  I nie poddawaj się. Bądź dalej sobą, bo jesteś wspaniałą dziewczyną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :*
  Przeczytałam cały post, i powiem Ci ,że są ludzie ,którzy mnie nie lubią chociaż mnie nie znają. Tylko wysnuwają błędne opinie i plotkują. Olałam to chociaż długo zajmowało mi to ,aby sie tym nie przejmować. Chłopak mi w tym wszysstkim pomógł. Będzie okej, nic sobie nie rób, bo nie warto. Tamtym będzie głupio potem , rodzina będzie cierpieć, a ja chcę oglądać Twojego bloga! :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz co Ci mogę napisać? że to minie. Nie wiem za ile, ale minie. Przynajmniej u mnie tak było. Bądź egoistką i pierdol całą resztą. Wiem, że trudno, ale ja już tak potrafię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może to cię teraz maksymalnie wkurwi i stwierdzisz, że nie wiem co czujesz, ale muszę się zgodzić z Calliforniaction. To minie. A co więcej, gdy minie, będziesz inną i mocniejszą osobą, która będzie wiedziała jak się z ludźmi obchodzić w wielu sytuacjach. I tak, wiem w pewnym stopniu co czujesz. Nie jestem bardzo towarzyską osobą, zwykle nieco na uboczu, ale gdy czuję potrzebę zbliżenia, to potrafię być oddaną przyjaciółką czy kumpelą. Pomyśl jakim śmieciem się czułam, gdy po 3 latach przyjaźni dziewczyna powiedziała mi, że bardzo się zżyła w moim byłym chłopakiem i finalnie wybrała jego. Albo gdy dzięki jednemu słowu jednej wysolaryzowanej blachary cała moja paczka z klasy z liceum odwróciła się do mnie dupami. Ale to już minęło i wiem, że tamci ludzi po prostu nie byli mnie warci i cierpliwie czekam na następnych. I Ty też już zaraz to zrozumiesz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo mi miło :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam 35 lat i powiem ci, że złych ludzi będziesz spotykać zawsze. Jedyny sposób to olewać ich, nie bać się i...omijać z daleka. I nie zmieniaj się, ja wierzę w dobro, a najważniejsze to lubić siebie i poszukać fajnych ludzi wokół, są tacy;)

  OdpowiedzUsuń