piątek, 10 września 2010

a commencé

W mojej głowie gniazdo motyli, brakuje im tylko powietrza, by mogły w pełni zawładnąć moim pseudo-umysłem. Jest okropnie, strasznie, źle, cokolwiek. Wiec tak się czuje człowiek wystawiony na próbę. Boje się i płacze, dzień w dzień, noc w noc, na prawdę cholernie się boje. Szkoła, wzloty i upadki, przyjaźń- też. marna ze mnie istota. wiem, wiem wrześniowa depresja, początki i końce, końce i początki, a może by tak początek końca ? Mój mózg zahaczył o rzeczywistość. No, to za mną.
A przede mną trwanie w stanie strachu przed poniedziałkowym budzikiem i co ? pamiętnik wariatki powstaje tam, gdzieś pod moim językiem. kap, kap. czyli za oknem w sumie to powinna być mgła, a kurva pada. Bezsenność zadomowiła się we mnie, a jutro spadnie na mnie deszcz,od deszczu do dreszczu krok i cienka fioletowa granica, napięta jak struna.
Spokojnie, po prostu ?


o maszci, jakieś stare wakacyjne outfity. a propos tęsknię za wakacjami, nie doceniałam ich, ale wole to co było, niż to co jest teraz (ee, ale bez przesady ! rutynka się nie wkradła co to to nie !)

7b2964c3
19063d85
i Zuzia
6354c5c0
5b4fbdc4

12 komentarzy:

 1. 1 zdjęcie jest fantastyczne!! :)
  świetne okulary :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne zdjecia ;DD
  stesknilam sie za wakacjami
  ostatni outfit swietny!

  OdpowiedzUsuń
 3. prześliczny naszyjnik z kwiatkami

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie i ładnie tak przyjemnie wakacyjnie i letnio :) szkoda tylko że za oknem teraz już jesień ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję:*
  Tak wiążę ,ale konkretniej z Graphic Design. Na Grafice jest ciekawiej i są fajne projekty , a Fotografia sama w sobie mogłaby być monotonna.

  OdpowiedzUsuń
 6. W której klasie jesteś? Ja też mam Wrześniową depresję chyba -.- I często płaczę ostatnio, ale mam oparcie w Chłopaku, inaczej nie wiem jakbym dała radę ;o
  :*

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny blog, dodaję się do obserwatorów i będzie mi bardzo miło, jeżeli ty do moich też się dodasz: http://awitheredpastandablurryfuture.blogspot.com/
  ; *

  OdpowiedzUsuń
 8. Naszyjnik z pierwszego i buty z ostatniego zdjęcia -cudeńka! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja chce znowu wakacje! ślicznie wyszłaś na tych zdjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. ostatnie vintage<3

  zapraszam do siebie:

  www.charmingcharliesworld.blogspot.com
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 11. Olaaaa ! ;) Okularymasz fajne. Zdjęcia świetne. Ej co jest źle ?

  OdpowiedzUsuń